close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Caitlyn 7

27. december 2014 at 10:48 | Coneja |  Caitlyn

Dopolední dávka Caitlyn je tu :) bavte se :)) !


Otevřela jsem asi druhý odkaz, který mi vyhledávač našel. Stránka vypadala dost extravagantně, lemovaly ji barevné krajky a na straně byly obrázky několika žen. Klikla jsem na tvář modrooké rusovlásky. Byla to online kamera, dívka ležela v pokoji a pomalu ze sebe odlepovala kousky papíru, které pokrývaly její tělo. Nechuť projela mým krkem, ale já prohlížela stránky dál.
"DeBoo." Zasvítil na mě odkaz v rohu. Když jsem ho otevřela, vynořila se na obrazovce fotka podobná té, kterou jsem viděla u Darji. Orosilo se mi čelo, viděla jsem nemravnou ženu, které seděla v křesle v pruhovaném korzetu a v ruce držela pouta, pořád měla ten neřestný pohled plný odvahy. Byla jsem to já.
"Dočasně nedostupná. Přejděte na online chat s administrátorem, nebo zvolte jinou dívku." Bylo pod ní napsáno. Já vám dám "dočasně". Už nikdy s něčím takovým nechci mít nic společného! Najednou mi blesklo hlavou. Když budu předstírat, že jsem jeden ze zákazníků, mohla bych o sobě získat pár informaci. Otevřela jsem okno konverzace s administrátorem.
Guest865: "Dobrý den, měl bych zájem o jednu slečnu z vaší nabídky."
Administrátor: "Jak je libo. Můžete přejít na online kameru, zavolat na horkou linku přímo vámi zvolené slečně, anebo si dívku zarezervovat a dojít přímo k nám na místo."
Guest865: "Měl bych zájem o slečnu DeBoo, ale píšete na stránkách, že je nyní nedostupná. Žádnou jinou nechci, byl byste mi ji schopen sehnat?
Administrátor: "Je mi líto, ale s touto ženou dočasně nespolupracujeme."
Guest865: "Nabídnu Vám slušnou odměnu." V ten moment jsem ani nepřemýšlela, kde bych ji mohla vzít.
Administrátor: "Na tom bychom se mohli domluvit. Zkontaktuju jí, zítra očekávejte zprávu."
Odpojila jsem se. Konečně budu mít prostor pro to, zjistit co potřebuju. Doufám, že mě neprokouknou. Asi do deseti minut mi zazvonil telefon.
"Ano, prosím?"
"Ahoj Caitlyn, kotě, budeš se muset vrátit do práce, do své staré práce." Hlas v telefonu jsem už někde slyšela. Pochechtával se a zněl neupřímně. Nevěděla jsem, co na to říct.
"Pokud se sejdeme, můžeme si o tom promluvit." Snažila jsem se působit klidně, ale uvnitř mého těla se odehrávaly děsivé souboje.
"Já věděl, že si na nás budeš pamatovat. Dneska v deset u Saint Mortu. Víš, kde mě hledat."
Prohledala jsem svoje skříně. Snažila jsem se najít nějaké oblečení, co by alespoň trochu odpovídalo roli, kterou jsem měla představovat. Na internetu jsem si našla cestu do baru a vydala se na ni.
Vstoupila jsem dovnitř. Prostory baru byly velké, ale všude bylo hrozně zakouřeno. Fialové podsvícení a polonahá barmanka dávala celému prostředí lehký a erotický nádech. Na pódiu tančilo několik dívek u tyče. Okolo stolků prskaly bílé konfety a všechno působilo dost násilně. Před pódiem seděl muž, opět ten muž s tetováním. Co je zač? Předpokládala jsem správně, hned jak jsem vstoupila, pokynul mi rukou ke stolu.
"Ahoj, Caitlyn." Sjel mě pohledem.
"Kdyby ta sukně byla o pár centimetrů kratší, možná bych s tebou nemusel ani mluvit." Zasmál se a přiložil si skleničku skotské k ústům.
"Zdravím, volal jsi, co ode mě chceš?" Sedla jsem si vedle něj. Zahleděl se mi do výstřihu a položil si ruku na moje koleno.
"Ale copak tak hr, já myslel, že se chvíli pobavíme, než začneme vyjednávat." Opět se napil a otočil se na jednu z dívek na pódiu.
"Ta by se nám taky hodila, dokážu si vás dvě představit na kameře." Mávl na ni.
"Myslím, že bychom měli přejít k tomu, co ode mě chceš, nemám čas se tu dlouho zdržovat." "Lhářka Citlyn" se opět vynořila z nitra mé duše.
"Fajn," položil sklenici na stůl, "co bych od tebe asi tak mohl chtít. Dostal jsem slušnou nabídku od jednoho zákazníka, ale chce jen tebe, musíš se vrátit na kameru."
"Co mám pro to udělat? Co je to zač?"
"To tě nemusí zajímat, svou odměnu dostaneš." Jeho ruka se pomalu sunula výš a výš po mé noze, až jsem ho zarazila svojí.
"Kolik?"
"Nemluvím o penězích, kočičko." Vytáhl z kapsy pytlíček s bílým práškem a hodil ho přede mě.
"Neříkej, že ti to nechybí. Pamatuju si, když jsi dělala přesčasy, abys mohla dostat trochu této krásy. Byla jsi tak neodolatelná. I já jsem se občas vplavil do víru tvé vášně." Rukou mi přejel po krku, ale já zachovávala ledový pohled.
"To nemyslíš vážně." Zahleděla jsem se na stůl a rozbušilo se mi srdce. Já byla závislá na drogách? Kolik špatností se o sobě ještě dozvím?
"Hele nemám teď čas na to s tebou vyjednávat, jedeme, musíš se nachystat." Hodil bankovku na stůl a popadl mě kolem pasu.
Nasedli jsme do auta a vyrazili. Jeli jsme vcelku dlouho a chvílemi jsem i přivírala oči strachem, protože on si zjevně jízdu užíval.
"Mohli bychom na chvilku zastavit, co myslíš." Řekl chladným hlasem.
"Proč?"
"Hm, myslím, že ti to nemusím vysvětlovat." Zahleděla jsem se na jeho kalhoty, ano, důvod byl zřejmý.
"Potřebuju čas na přípravu." Hleděla jsem přímo před sebe, nechtěla jsem ze sebe vydat žádnou reakci.
"Taky pravda, ostatně, dneska asi budeš ještě dlouho vzhůru." Prudce zrychlil a za nedlouho jsme byli na místě.
Dovedl mě do pokoje, kde jsem se před pár dny probudila.
"Lehni si." Přikázal mi.
"Za chvíli za tebou přijdu, jdu se dohodnout s tvým společníkem, zatím se můžeš nachystat. Kondomy jsou v přihrádce a nějaké prádlo tady ve skříni, no však to znáš." Odešel pryč a já rychle vytáhla telefon.
Administrátor: "Vaše dívka je připravena, ale chci se prvně domluvit na ceně."
Guest865: "Rozmyslel jsem si to, postačí mi nějaký video."
Administrátor: "Kreténe, vyhledal jsem ti ji, chci za to svý prachy, ať už sem přijedeš, nebo ne."
Guest865: "Pošli mi číslo účtu a možná ti tam pár drobáků nechám."
Administrátor: "Do zítřka ať tam je aspoň sto táců, nebo svou krasotinku neuvidíš."
Guest865: "Já už o ni nestojím."
Administrátor: "Fajn, tvoje chyba. Dvě kila za video, dneska ho zveřejním, do zítra."
Odpojil se sám. Zjevně to nebyl dobrý vyjednavač, zasmála jsem se.
Vstala jsem z postele a šla prohledávat tu místnost. V šuplících se válely hromady různého prádla, oblečků a taky hodně erotických pomůcek. U většiny z nich jsem si ani nedokázala představit, k čemu slouží. Bohužel o mé minulosti jsem se nedozvěděla nic. Za okamžik do pokoje vtrhl ten rozzuřený chlap.
"Co tady šmejdíš? Proč už nejsi nachytaná?!" Zakřičel na mě.
"Hledám vhodné prádlo, máš tu dost nekvalitní svršky a taky to tu pěkně páchne." Odpověděla jsem možná trochu přidrzle.
"Tak slečinka by chtěla nový pokojíček? Hm, tvůj zákazník nepřijde, možná nejsi až tak neodolatelná. Potřebuju aspoň natočit nějaký video. Pojď se mnou." Popadl mě za zápěstí a vláčel mě pryč. Držel mě pevně, na ruce se mi začínala objevovat červená otlačenina. I přes velkou bolest jsem celou dobu mlčela. Otevřel náhodné dveře a strčil mě do nich.
"Tak hodinu tady čekej, seženu Cam a s něčím začneme." Zabouchl za mnou a já zůstala stát uvnitř úplně sama. Pokoj byl moderní a prostorný. Postel měla fialové povlečení a v rohu místnosti zářila holografická rostlina.
Přistoupila jsem k ní blíž. Byla krásná, růžová s několika rozkvetlými květy, ale slunečnice to nebyla. Letmo jsem se dotkla nejkrajnějšího kvítku. Začala bzučet a měnit se, měnila barvy a velikost. Nakonec se z barevné květinky vyklubal úzký průhledný výtah.
"Výborně." Usmála jsem se pro sebe a opatrně vstoupila dovnitř.
Chvíli jsem váhala, jestli zmizet, nebo ne, ale co mě mohlo čekat. Kdyby se to ten potetovaný zvrhlík dozvěděl, asi by mě rovnou zabil nebo znásilnil, na druhou stranu, pořád lepší, než skončit ve vězení za něco, co jsem neudělala, nebo si toho minimálně nejsem vědoma.
Výtah mě vyvezl až do nejvyššího patra. Otevřely se dveře a já stála v obrovské bílé neznámé místnosti. Všude kolem byly velké svítící obrazovky. Na stolku u jedné z nich stál poloprázdný hrnek horké kávy. Asi tu nejsem sama. Připlížila jsem se k jedné z obrazovek a snažila se cokoliv zjistit. Uživatel byl přihlášený, výtečně, první problém vyřešen. Otevřela jsem několik složek, ale veškeré soubory v nich byly zamčené. Kruci, taková dřina a já z toho nic nevymámím. Uslyšela jsem kroky. Rychle jsem si napsala do telefonu několik názvů souborů a zmizela jsem pryč. Výtahem jsem dojela zpátky do "svého" pokoje a udělala z něj opět holografickou rostlinu.
Do pěti minut do dveří vstoupila Cam a její potetovaný kamarád.
"Ahoj Caitlyn," řekla, "dneska jsme dostaly společný úkol od Jeremyho. Dlouho jsem s tebou nedělala, ty jedna mrcho." Pozvedla koutky a svlékla ze sebe kabát.
"Správně Cam." Podotknul Jeremy, konečně jsem znala jeho jméno. Políbil ji lehce na krk a začal nastavovat kameru.
"Co přesně po nás chceš?" Strach mě opět přejížděl po zádech a na vysokých podpatcích jsem málem klopýtla.
"Camčina klasika, od té doby, co jsi zmizela, se stala nejlepší kočkou tady u nás. Kdybychom byli v nějaké zasrané armádě spásy, mohla by viset na nástěnce, jako zaměstnanec roku."
"Ty seš idiot." Zasmála se Cam a praštila ho do ramene.
"Dost srandy, jděte se nechystat." Zvážněl.
"Chyběla jsi mi." Cam mě objala okolo pasu a dlouze mě políbila na ústa. Cítila jsem se zvláštně. Byla jsem nervózní a přála jsem si za každou cenu zmizet. Začala mě lehce kousat do krku a rukama přejíždět okolo boků.
"Co to děláš?" Odtáhla jsem jí.
"No tak, Caitlyn, neblbni. Jeremy od nás čeká náš standart a já chci svoje drogy, jasný?"
"Nebudu tohle dělat." Ohradila jsem se. Riskovala jsem hodně, ale tohle už bylo na mě moc.
"Holčička nebude poslouchat?" Ozvalo se z pozadí a Jeremy už stál vedle nastavené kamery.
"Pojď Cam, drž ji." Cam mě silně uchopila ze zadu za paže, nemohla jsem se prakticky hýbat. Začala jsem křičet a kopat nohama. Jeremy z kapsy vytáhl injekční stříkačku a silou mi ji zabodl do ramena. Napřáhl ruku a hrubě mě uhodil.
"Takhle to děláme s krysama, který neumí poslouchat."
Bylo mi hrozné horko. Točila se mi hlava a ruce mě přestaly úplně poslouchat.
"Tak začneme." Jeremy se ztratil ve stínu kamery a já ho očima nemohla identifikovat. Cam mě položila na postel. Začala se mě dotýkat a svlékat moje oblečení. Nemohla jsem se bránit, necítila jsem vůbec nic.
"Za chvíli ta nehybnost vyprchá, ale to ty už nebudeš vnímat. Neboj se, má lásko." Zašeptala mi do ucha, když mě začala horlivě líbat po těle. Zápěstí mi přivázala k levé noze a já se ocitla ve velice nepřirozené poloze. Jazykem se začala dobývat pod moje triko a rukama přejížděla po mém rozkroku. Strach se pomalu začal měnit v libé pocity. Pod kůží se opět začala o své místo hlásit morálka, ale byla hrubě zlikvidována Caminými doteky. Začala vzdychat a křičet. Moje hlava se ztrácela v ozvěnách, ale pronikavý hlas té ženy mě stále držel při smyslech. S postupným vymizením mého oděvu, vymizela i moje schopnost vnímat. Cítila jsem pouze přítomnost jejího těla a úzké spojení dvou ženských duší. Vystřízlivění přišlo až po několika hodinách, kdy jsem se probudila ležící vedle Cam, která mě hladila po zádech.
"Páni, DeBoo se nám probudila." Usmála se na mě. Chtěla jsem zakrýt svoje obnažené tělo alespoň nějakou dekou, ale bohužel jsem po ruce nic neměla.
"Nestyď se." Objala mě a lehce se zakousla do mého ramene.
"Když si duchem mimo, děláš nevídané věci," přivinula mě k sobě, "není ti zima?"
"Oblékni se." Požádala jsem ji.
"Ani mě nehne." Zasmála se a políbila mě na tvář.
"Víš, že ti to jako blondýně docela sluší? Jeremy šel sestříhat tu naši show, můžeme si mezitím užívat dle libosti." Položila svou ruku na moje ňadro a lehce ho stiskla. Projelo mnou jemné vzrušení, ale nechtěla jsem v tom pokračovat. Ne znovu.
"Potřebuji domů." Odtáhla jsem její ruku pryč.
"Fajn, já jdu za Jeremym, vzkážu mu to, však se ti ozve." Přetáhla přes sebe triko a poslala mi vzduchem polibek. Seděla jsem na okraji postele jako přibitá. Vstala jsem a sesbírala kusy oblečení.

V kapse mi zavibroval telefon.
"Kde jsi? Hoggins." A v tu chvíli jsem věděla, že jsem v průšvihu.

Pokračování příště
 

1 person judged this article.

Comments

1 Annabelle Annabelle | Web | 27. december 2014 at 11:37 | React

Ahojky!!!
Já jsem Annabelle, autorka povídky The Boat. Přečetla jsem si tvůj komentář a myslím si, že i tvé komiksy jsou pěkné! :) moc mě tvůj komentář potěšil :) kdyby jsi chtěla, tak se koukni na náš blog a můžeme ti udělat úvodku k tvému příběhu :) jen tak dále :)
Annabelle :-)

2 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 27. december 2014 at 12:15 | React

[1]: Ahoj :) .. Taky ti děkuji včetně tvé nabídky na úvodní fotku, ale veškerou práci si dělám sama :) .. Nicméně děkuju za chválu a ještě se k vám někdy zastavím ;)

3 Roxy Roxy | Web | 27. december 2014 at 17:54 | React

Skvělý příběh ! :)

4 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 27. december 2014 at 17:57 | React

[3]: Děkuji ještě jednou :)

5 Katka Katka | Email | Web | 27. december 2014 at 18:28 | React

Ahoj, díky za návštěvu u mě. Nahlídla jsem do tvých stránek. Protože jem mezi námi velký věkový rozdíl, nedokážu tvoji práci zhodnotit neb jsem konzervativní a papírová knížka je pro mě to pravé. Přesto jsem ráda, že jsem u tebe viděla, jak se píše a tvoří dnes.
Ať se ti daří a máš hodně spokojených čtenářů.

6 Lenna Lenna | Web | 27. december 2014 at 18:46 | React

Wow, vypadá to skvěle! :)

7 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 27. december 2014 at 20:02 | React

[5]: Ahoj, já také děkuji :). Ráda bych se jen zeptala, odkud víš, kolik mi je let, nemám to zde napsáno, ale vážím si tvé návštěvy a jsem ráda za tvůj názor :). Také přeji hodně štěstí :))

[6]:  Děkuju moc :) :)

8 Katka Katka | 27. december 2014 at 21:09 | React

[7]: Nevím, usuzuju právě podle toho, JAK píšeš a tvoříš. Anebo jsi učenlivá a zvídavá a mladistvá "důchodkyně?" ;-) Abych nesoudila všechny podle sebe.

9 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 27. december 2014 at 21:22 | React

[8]: V pořádku :) důchodkyně nejsem, jen mě to zajímalo, jestli jsem někde o sobě něco nevědomky neupustila :D :)

10 Molly Abedi Molly Abedi | Web | 27. december 2014 at 22:49 | React

Moc pěkný příběh, píšeš dobře jen tak dál :-)

11 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 27. december 2014 at 22:51 | React

[10]: Děkuju ti :-) budu se snažit

12 Lulu Lulu | Web | 27. december 2014 at 23:18 | React

Děkuji ti za povzbudivý komentář. Začetla jsem se a jsem nadšená! :•) Zvedla se mi nálada a jsem napjatá na další díl. Doufám jen, že nezapomenu, že tu něco takového píšeš.. xD Jak to skončí? :D :D

13 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 27. december 2014 at 23:20 | React

[12]: Jej, teď jsi naopak velice potěšila ty mě :). Konec teď samozřejmě neprozradím, ale jsem ráda, že tě to nadchlo :). Určitě se ti ještě ozvu a podrobnosti o následujících dílech jsou vždycky na konci článku :)))

14 Lulu Lulu | Web | 28. december 2014 at 0:01 | React

Jůů děkuji za informaci!! Hned zítra se sem mrknu! A nemůžeš třeba psát tak 5 dílů denně? xD

15 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 28. december 2014 at 0:05 | React

[14]: Tak produktivní bohužel nejsem :D. Předepsány mám tak maximálně dva vždycky dopředu a někdy ani to ne :D. Ono i to psaní a focení dá celkem zabrat :D, ale děkuju za podporu, opravdu mi to dodává motivaci :)

16 cincina cincina | Web | 28. december 2014 at 10:06 | React

Sice to nečtu od prvního dílu, ale je to docela zajímavé:) Hlavně ten lesbický sex se mi tam líbil nejvíc:D

17 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 28. december 2014 at 10:34 | React

[16]: Doporučuju si to přečíst od začátku, kvůli pochopení pointy, ale samozřejmě tě do toho nenutím :). Jinak jestli se ti líbila tahle pasáž, tak se máš ještě na co těšit :) :)

18 Lulu Lulu | Web | 28. december 2014 at 13:25 | React

[17]: Bude víc  sexu? :D :D :D :D

19 coneja coneja | Web | 28. december 2014 at 14:34 | React

[18]: To zatím neprozradím :D ..

20 Vania Allón Vania Allón | Email | 3. june 2016 at 18:31 | React

Jsem Vania Allon, 23, letuška Swiss Airlines. Chcete-li být lesbička je součástí naší kultury, poctivé a spolehlivé jeden. Jen málokdo ví, že jsem "na druhé straně pláže".
Já jsem málokdy mají příležitost setkat se stejnými orientované ženy, protože jsem vždycky mnoho startů zámoří, a když jsem doma, pak musím odpočívat, aby byly připraveny na další let. Já jsem hledal czechien dívky, kdo je inteligentní, krásné a nemají zájem pouze mezi nohama a kteří mohu setkat vždy v mém ve svých prázdnin.
Děkuji vám, když jste mi odpověděl.
Vani (přeloženo z geman-anglický do Českého) vania.allon@gmail.com

21 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 4. june 2016 at 9:42 | React

[20]: Děkuji za zprávu, ale tento blog neslouží jako seznamka, nicméně jde pouze o povídku :) .. děkuji za zprávu ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama