close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Caitlyn 18

1. february 2015 at 19:09 | Coneja |  Caitlyn

Jak jsem slíbila, je prvního a je tu nová Caitlyn! :)


Zbýval mi asi týden do zkoušek. Celou dobu od toho krásného Silvestra jsem v podstatě proležela v knihách. Jednoho večera jsem měla celý dům pro sebe. Abby dováděla někde v centru města a já si v klidu mohla užívat hlubokého ticha, které se rozléhalo po domě. Uslyšela jsem nepříjemné zvuky. Stejně jsem se chtěla jít napít vody, tak jsem opatrně vyšla ven z pokoje. Všechny svaly na těle mi ztuhly, sevřelo se mi hrdlo a já stála hrůzou přibitá nohama na podlaze. O schodiště se opíral Jeremy, jak ten se sem dostal? Začal se hlasitě smát.
"Myslela sis, že tě nenajdu, viď?" Přišel ke mně blíž. Nemohla jsem mluvit, strach mi drtil oblast hrudníku a já se ani nehnula.
"Bože, ty jsi tak neodolatelná." Stiskl mi ruku a hrubě si mě přitáhnul k sobě.
"Co tady chceš?" Hlas se mi chvěl a mé tělo se roztřáslo jako ratlík. Tak silný strach jsem nikdy nepoznala.
"Tebe." Vypravil ze sebe a přimáčkl mě ke stěně.
"Prosím, nech mě být, nechci už mít s tebou nic společného. Nikdy o tobě nikomu neřeknu, ale prosím tě, nech mě už na pokoji!" Nikdy jsem si nepřála být takto zbabělá, ale bála jsem se ho, opravdu velice silně. Tiskl se na mě, až se mi zatajil dech.
"Pozdě, vím, že jsi u mě slídila. Ztratilo se mi několik materiálů a překvapivě jenom ty o tobě, zlatíčko. Nezahrávej si se mnou. Zjistil jsem si tvoji IP adresu, kdo asi mohl být ten "neznámý" zákazník? Hlídám si svoje prachy. Chytila ses do vlastní pasti. Myslíš si, že ze mě můžeš dělat úplnýho kreténa? Všechno má svý následky, milá Caitlyn." Nemohla jsem uvěřit, že na to všechno přišel. Přimáčkl mi hlaveň pistole na žebra.
"Asi se budeme muset rozloučit. Víš toho víc, než bys měla."
Zavřela jsem oči. Jestli mám teď zemřít, nechtěla jsem odejít s obrazem toho slizouna před sebou. Síla a intenzita tlukotu mého srdce se zvětšovala a jeho stahy byly ohlušující. Myslela jsem na Deana, na Franka, mámu a Abby. Budou mi chybět. Plakala jsem, ale nechtěla jsem ze sebe vydat žádné zvuky. Přejel hlavní po mém pupíku a zasunul si revolver zpátky za opasek.
"Přestaň řvát, to ti nepomůže," řekl ledovým hlasem, "myslím, že bychom ten tvůj konec mohli pojmout trochu originálně." Zasmál se a začal si rozepínat kalhoty.
"Radši mě zabij hned, já s tebou nic mít nechci!" Odstrčila jsem ho od sebe. Adrenalin ve mně vzrůstal, a tak mě ani nepřekvapovalo, že jsem se svou průměrnou vahou odtlačila tak těžkého chlapa. Zakymácel se a přistál na opačné zdi stísněné místnosti.
"Jak je ctěná libost." Vytáhl znovu zbraň a ozval se hlasitý výstřel.

"Ne!" Přehlušil jej ženský hlas a přede mnou se objevila dívka. Byla to Cam. Podle účesu jsem ji nepoznala, ale měla na sobě svůj typický futuristický obleček. Jeremy se zbaběle otočil a utekl. Cam se zraněná skácela před úroveň schodiště a kolem ní se rozlila louže krve. Zapíchalo mě u srdce a najednou se mi v hlavě ozýval dětský pláč. Viděla jsem dva lidi spoutané na židli, jak křičí, ale jejich slova jsem nedokázala rozeznat. Přelud mi probleskl očima a já se znovu zahleděla na ležící Cam u schodů. Zavolala jsem rychle sanitku, ale obávala jsem se, že už bylo moc pozdě.

Rozsvítila jsem světlo a začala Cam resuscitovat. Přerušila mě a položila mi ruku na předloktí.
"Caitlyn, nech toho." Vykašlala ze sebe. Musela trpět šílenou bolestí, protože jsem se snažila ucpat ránu, která ji krvácela na břiše.
"Proč jsi to udělala? Jak ses sem dostala?" Brečela jsem, měla jsem strach a nechtěla jsem si ani představit, co by se dělo, kdyby tady Cam nebyla.
"Slíbila jsi mi, že se ozveš a nezavolala jsi mi, věděla jsem, že tě Jeremy bude chtít najít, nestihla jsem zajistit stopy po tom, jak jsem ukradla tu krabici, promiň." Nenáviděla jsem se, musela teď kvůli mně trpět, musela umírat.
"Jela jsem schovaná v jeho autě, bylo mi jasný, že ti bude chtít ublížit. Nikdy se nad nikým neslituje."
"Cam, nikdy si tohle nemůžu odpustit, jsi statečná. Zkus zhluboka dýchat." Odtáhla jsem ji opatrně ke stěně a opřela ji hlavu o lištu.
"Neumírej, prosím." Zašeptala jsem. Doufala jsem, že mě neuslyší, ale spatřila jsem na tváři její blažený úsměv.
"Když jsem byla naposledy u tebe, řekla jsem ti, že mě zabije buď heroin, nebo nějaký trouba z Jeremyho gangu, nebyla jsem až tak daleko od pravdy." Usmívala se na mě, a to mě děsilo. Začala hlasitě kašlat a její rána se opět více rozkrvácela.
"Už ti jedou na pomoc." Snažila jsem se na ni také usmívat, ale byla jsem nešťastná.
"Není to potřeba, tohle nestihnou. Jeremyho průstřely jsou vždycky čisté, nemám žádnou šanci. Ale jsi tu ty, můžu odejít šťastná. Polib mě prosím, je to moje poslední přání." Nechtěla jsem ničemu věřit, doufala jsem, že i přes těžká zranění a silné bolesti by se z toho mohla dostat, ale víra někdy prostě nestačí. Byla velice oslabená, ale i přes to si mě přitáhla na svoje rty. Polibek smrti - tento okamžik se mi navěky zaryl do paměti. Když jsem zvedla hlavu z jejích ledově chladných rtů, její ruka bezvládně klesla a sesunula se po mém koleni až k zemi. Intenzita mého pláče se ještě zvýšila a já se snažila vyťukat Deanovo číslo na svém telefonu. Sice mi nerozuměl ani slovo, ale ihned se sbalil a jel směrem ke mně.
Záchranáři dorazili pozdě. Odvezli mrtvé tělo a policie, která je doprovázela, se ze mě snažila dostat nějaké informace. Strach, že by mě mohli zatknout, se vůbec nedostavil, a když jsem řekla, všechno co jsem mohla, přijel Dean a sanitka s policií zmizela.

Pokračování příště

 

1 person judged this article.

Comments

1 Sabinee Sabinee | Web | 1. february 2015 at 19:34 | React

Jsme ráda že jsem na tenhle blog narazila, protože tenhle článek je super :)

2 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 2. february 2015 at 15:07 | React

[1]: Děkuju ti :))

3 nipplesims nipplesims | Email | Web | 5. february 2015 at 0:23 | React

Pěkné :-)

4 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 5. february 2015 at 9:02 | React

[3]: Děkuju :)))

5 Vall Vall | Web | 8. february 2015 at 17:14 | React

Ještě, že jsi mi napsala do reklam!
Skvělý příběh :)
Jsem zvědavá, jak dopadne. Cam asi umře, no.

6 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 8. february 2015 at 18:26 | React

[5]: Jinam bych si netroufla :D :) ... jinak děkuji :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama