close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Intermezzo - Promítání

26. march 2015 at 23:53 | Coneja |  Brněnská mafie
Cari amici,
Opět přispívám do série článku Brněnská mafie, dneska s první mafiánskou akcí, na které jsem byla :). Doufám, že se budete bavit ;)).

Otvíráme pekárnu
Končila jsem ve škole docela pozdě a ještě jsem se musela stavovat do svého nového domova - k příteli. Naštěstí jsem s sebou měla svého železného bleska, a tak jsem byla doma oproti poměrům MHD docela brzy. Kamarádka, která se mnou na večerní intermezzo šla, přinesla těsto, sýr, rajčata, kečup a nějaké ty bylinky a náš projekt "mini-pizza" se mohl rozjet naplno :). Chtěly jsme pomoct hlavním organizátorům a přispět něčím skromným do přítomného bufetu. Známe se už úplně od malička, a tak pečení bylo velice zajímavé, a ačkoliv pizzy byly samozřejmě slané, shodly jsme se na tom, že můžete být příšerní pekaři a zprasit všechno, na co sáhnete, ale když do toho nacpete čokoládu, dá se to sníst vždycky. Napekly jsme jen dvě krabičky, protože náš tlačil čas a konečně jsme vyrazily do mafiánského podsvětí!

Geniální film, výborné jídlo a úžasní lidé
Určitě se už všem z nás stalo, že jsme přišli do společnosti a cítili jsme se odstrčeni, nesví a mimo dění. Většinou jsme se uvelebili někde v koutku a snažili se vyhýbat jakémukoli očnímu kontaktu. V naší mafiánské komunitě se tohle neděje nikdy! Hned jak jsme vstoupily do budovy fakulty, sympatičtí mladíci v oblecích nás už vítali a posílali na místo promítání. Hned po položení našich krabiček s mini-pizzami se rozběhla velká "fronta" na jídlo a všichni se příjemně bavili mezi sebou. Zpočátku jsme si povídaly se dvěma slečnami o našich obětech či vrazích a vyměňovaly jsme si tipy a rady na jejich možné zavraždění. Proběhla i menší konverzace s organizátory - obzvláště s jedním, který se nechal ostříhat a shodil brýle a páni, tomu to slušelo. Ačkoliv já brýle na pánech ze zásady upřednostňuju :D! Kápo spustil film - Millerova křižovatka a z hlediště se ozývalo tiché chroupání, chichotání a němý úžas. Film byl naprosto parádní, zajímavý a mafiánská tematika v něm hrála značnou roli. No co víc si přát!

V lampě je duch!!
Po skončení filmu jsme se opět s kamarádkou uchýlily k bufetu a k hlavním organizátorům. Přidal se k nám i jeden kluk a musím uznat, že jsem se tu zbylou půlhodinku náramně bavila. Nicméně jsem si dnes večer kvůli umělým řasám nevzala brýle, a tak jsem docela dobře demolovala své okolí. Několikrát jsem rozlila pití a jako hřeb celého večera jsem shodila lampu, která se roztříštila na maličké kousky. S ostatními jsme všechen ten svinčík uklidili, a ač jsem si chvíli připadala jako naprostý blbec, ostatní se nad tím jenom zasmáli a já se cítila opět o mnoho líp. Nicméně prokletá lampa řádila dál. Dvěma dalším pánům se podařilo opět zbytky lampy převrhnout, či shodit, a tak jsme ji v rámci rituálu uložili někam pěkně daleko a zábava mohla pokračovat. Jelikož má kamarádka doma docela problémy, vystřelily jsme na MHD a za necelou půlhodinku jsme byly doma.

Úžasné, úžasné, ÚŽASNÉ !! Bohužel jsem nestihla akci včerejší, jelikož mě zlobil tlak a dolehly na mě mdloby. Nicméně další akce by měla proběhnout v úterý a já pevně doufám, že se s vámi budu moct podělit o další perfektní zážitek! :)

Arrivederci,

Vaše CONEJA ;)
 

2 people judged this article.

Comments

1 Anička Anička | Email | Web | 31. march 2015 at 19:54 | React

Alespoň že chutnalo.. To s tou lampou muselo být nepříjemné a srandovní zároveň :D Taky si myslím, že klukům víc sluší brýle :D Je fajn, že si to takhle všechno užíváš.. snad už se ti brzo podaří Veroniku zavraždit rukavičkou :)

2 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 31. march 2015 at 20:20 | React

[1]: Bohužel mi o sobě vůbec nedává vědět .. Nechápu proč to takoví lidi hrajou :) .. Ale díky za přání, třeba se umoudří :)

3 smartly smartly | Web | 28. february 2017 at 21:30 | React

Docela by ma zaujímalo, ako to dopadlo:)

4 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 2. april 2017 at 13:51 | React

[3]: Ve finále nakonec nic moc, ale Brněnskou mafii jsem si užila :)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama