close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

Veronika se rozhodla zemřít ... Not today

22. march 2015 at 21:01 | Coneja |  Brněnská mafie
zdroj - omlouvám se, nějak mi zlobí SD karta, příště snad už budou moje fotky ;)

Cari amici,
vítám vás opět v dalším článku z brněnské mafie. Zatímco již 7 mafiosů vypustilo svou zlotřilou duši, já stále ještě přežívám. Dnes jsem se poprvé pokoušela skočit své oběti po krku - bohužel neúspěšně. Nicméně si můžete přečíst, jak celá akce probíhala.

Prapodivné snění
Když už jste jednou mafiánem, jste jím tělem i duší - přes to nejede vlak. Během včerejší noci jsme se s přítelem uchýlili do měkké postele a po tom, co mi úspěšně kradl deku, se v mém mozku začaly odehrávat prapodivné události. Zdál se mi krásný sen o mé oběti. Procházela jsem dlouhou ulicí lemovanou oranžovými domy. Vstoupila jsem do jednoho z nich a bílou rukavičkou překvapila úplně cizí slečnu, která se se zděšením usmála a zaskočila do bytu v přízemí. Když jsem vyšla ven, pohádala jsem se s třemi důchodkyněmi. Snažila jsem se rozluštit název ulice, ale na místě, kde ho píší, se objevilo pouze příjmení mé drahé oběti. Potom nám do pokoje vkročila máma a veškeré snění a luštění bylo rázem pryč.

Dramatické slídění
Poprosila jsem kamarádku, aby šla vraždit se mnou. Přistoupila jsem k ní odpoledne do autobusu a mířily jsme kousíček za Brno - na místo, kde pracuje slečna Veronika - moje oběť. Byl to sympatický domov důchodců, do kterého jsme se bezmyšlenkovitě vrhly a začaly jej prohledávat. Bohužel, zastavila nás hned paní recepční. Namluvily jsme jí, že hledáme jiné služby, které tato budova také nabízela. Shodou okolností, jiné služby se nacházely úplně na druhé straně, než zmíněná slečna Veronika. Po několika minutách zmatených a výhružných pohledů sestřiček jsme se nenápadně vytratily ven. Každopádně paní recepční si s námi opět chviličku povídala. I přes to, že jsme vyšly, nechtěly jsme se vzdát. Přemluvily jsme místní uklízečku, která šla zrovna s odpadky do kontejneru, aby se na recepci nenápadně zeptala, jestli zde slečna Veronika vůbec pracuje. Paní uklízečka zjevně nepochopila, co znamená slovo "nenápadný", a tak z otevřených dveří hulákala na recepci, přičemž paní recepční nás potěšila svým východem ven a tak jsme se s otázkou "tak hledáte bazén, nebo Veroniku" dostaly do docela trapné situace.

Finální zklamání
Paní recepční nás poslala na druhý konec budovy, a jelikož domov vypadal ve všech patrech naprosto stejně, docela jsme zabloudily. Najednou se z přízemí ozývalo "Verunko, Verunko!" a my jsme věděly, že z toho nebude nic příjemného. Motaly jsme se po spletitých chodbách, když najednou se nám za zády zjevila přímo slečna Veronika s táckem léků a injekcí. Přátelsky jsem se jí dotkla s bílou rukavicí, přičemž na mě vytasila tu svou - obranu. Nejenže by samotná obrana neplatila už jen proto, že na mne zamávala až po aktu střelby, ale nošení rukavice na levé ruce je povoleno až při bezprostřední obraně, jelikož tančit si po domově s rukavičkami je značně nekorektní. Slečna Veronika se na mě ošklivě zamračila, zdrbala nás, že ji rušíme v pracovní době a po velice nepřátelském odchodu se zlotřile usmála a s větou "těšilo mě" naprosto uzemnila můj sekundární záměr - pozvat ji po práci na panáka.

Autobusové bloudění
Jelikož jsme se s kamarádkou cítily značně zklamány, odebraly jsme se na nejbližší zastávku autobusu. Začalo se stmívat a vzduch nabral ledových teplot. Jelikož jsme nebyly na území Brna, autobus jel až za půl hodiny. Po minutách mrznutí jsme konečně nastoupily do hřejivého vozu, nicméně potom přišel ten problém. Na přestupní zastávce jsme hrdě vystoupily a po úmorném zjištění, že v tom mrazu budeme ještě deset minut čekat, jsme si stouply do závětří a snažily se přežít. Samozřejmě jsme nastoupily do úplně špatného autobusu a tak nás čekal ještě výlet zpátky a hromada dalších přestupů. No nic, asi byl prostě jen den blbec.

Spřádání plánů
Ač moje drahocenná oběť zná tvář svého lovce, rozhodně své záměry neplánuji vzdát a hned jak budu moct, pomstím svoji důstojnost ;)), samozřejmě v přátelské sféře, snad nebude tak protivná, jako dnes. Již dnes si leštím svou rukavici a jsem si jistá, že po druhé už to prostě vyjde ... MUSÍ! :)

Arrivederci,

Vaše CONEJA ;))
 

1 person judged this article.

Comments

1 Sarabessa Sarabessa | Web | 22. march 2015 at 21:27 | React

Krásný článek jako vždy!

A mimo článek..mám menší problém na blogu a myslela jsem si že ty by jsi mi mohla poradit. Všechno je to vysvětlené v mém PRVNÍM článku, tak se prosím podívej nevím co s tím. :-?

2 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 22. march 2015 at 21:49 | React

[1]: Díky :)) .. Mrknu k tobě ;)

3 Daewoo, Dawee Daewoo, Dawee | Web | 26. march 2015 at 19:42 | React

Hltal jsem každé slovo. :-D  :-) Těším se na pokračování. :-)

4 Coneja^^ Coneja^^ | Web | 26. march 2015 at 22:45 | React

[3]: Děkuji, děkuji .. mafie nikdy nespí ! ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama