close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

April 2015

5 důvodů, proč milovat HOKEJ !

28. april 2015 at 18:18 | Coneja |  Názory

A je to zase tady :) .. Euro hockey tour už nám skončila a za tři dny to čeští hokejisté roztočí v plném proudu na ledě v Praze, během jednoho z nejoblíbenějších mistrovství - a to Mistrovství světa v ledním hokeji. Já osobně jsem velký fanoušek hokeje a každý rok se na toto období těším, jako malá holka :))! Bohužel na zápas jsem se kvůli finanční tísni nedostala, ale fandit budu ráda i z domu, hospod, nebo Svoboďáku v Brně (kdyby někdo chtěl, můžeme vyrazit společně ;)). Nicméně je tu další názorový článek a já doufám, že si jej užijete! :))

P. S. ta fotka Jágra je moje ze Zlatého utkání ^^, no není to boží?

Hokej lidi spojuje

Báli jste se někdy promluvit na cizího člověka? Hokej je nekonečné téma obzvlášť, co se týče mistrovství. Není nad to stát uprostřed náměstí, hledět na velikou obrazovku a v nejnapínavější moment, který skončí úspěchem, někomu padnout do náruče. Že byste neobjali cizího člověka? V hokeji zábrany mizí a najdete nové přátele! :))

Hokejisti jsou sexy

Když vidím nagelované "kopačky", jak se prohánějí po fotbalovém hřišti, není mi dobře (omlouvám se všem fotbalistům), ale hokejisté… to jsou opravdu MUŽI ;). Žádné simulování, válení se po trávě s "nakopnutým" lýtkem, kroucení se před kamerou s "nenápadně" si olizujícími rtíky… Hokej je boj, ale se ctí. A sledovat ty odvážné chlapy… no kdo by nechtěl ;).

Je to zábava

Zatímco u šachů půl hodiny sledujete, než se mistr rozhodne ke svému tahu, v hokeji to lítá. Puk mizí ze strany na stranu, pánové sviští, jako blesk a napětí před bránou ve vás stoupá s každým úderem. Máte příležitost pozvat staré kamarády, upéct něco dobrého, počmárat si obličej barvami a pořádně si zahulákat! :)

Tvoříme kulturu

Nagano 1998, Zlatý Hattrick, MS 2010… No kdo by s to nepamatoval? A ti, co si to nepamatují, o tom minimálně slyšeli už milionkrát :). Tyto nezapomenutelné chvíle se zaryly do kontextu české historie a vytvořily našemu národu velké jméno, co se týče ledního hokeje v světě. A kdo by na to nebyl pyšný?

Nezapomenutelné hlášky

"Rachna kachna to to letělo!" - Německo 2010
"Otevíráme zlatou bránu olympijského turnaje, jsme olympijští vítězové!" - Nagano 1998
"Takhle pálí Guma." - Nagano 1998
"A je o tady, ještě jeden zlatý večírek pro tuhle partu." - Vídeň 2005
"Až bude někdo Haškovi tesat sochu, musí ho vyobrazit v rozkleku." - Nagano 1998

Tyto hlášky patří - ano, uhodli jste - velmi podstatné součásti českého hokeje - komentátorovi Robertovi Zárubovi. Lidé u nich plakali, vřískali, jásali a radovali se. Tyto chvíle byly jedny z nejlepších momentů života Čechů a říká se, že kdo je nezažil, nežil :). Doufejme jen, že budou stále nabývat a český hokej se vyšplhá znovu tam, kde byl a budeme jen růst a růst :)).

Fanděte lidi, křičte a jásejte. Oblepte si auta vlaječkami, nalakujte nehty na červeno-modro-bílo, připněte si trikoloru na batoh. Jsme český národ, milujte hokej! :))

S trojbarevnou láskou,


Vaše CONEJA ;))

Jste fanoušky hokeje?

Chtěli byste se mnou někdy vyrazit na zápas? :))

Jakékoli připomínky pište do komentářů! Ráda si je přečtu :)


Perfektní triáda ;)

25. april 2015 at 21:12 | Coneja |  Trudný život malého Fňuka
Zdravíčko milí conejáci ;)) !
Už dlouho jsem nepsala článek do Trudného života, jelikož můj život poslední dobou nenabíral nic moc zajímavého. Nicméně za poslední dva, tři dny jsem nabitá zážitky a ráda se o ně s vámi podělím :))

Baila, chiquita!
Ve čtvrtek jsem měla volno (ostatně i ve středu, ale to se nedělo nic zajímavého) díky přijímačkám a vydala jsem se se svoji maminkou na geniální seminář. Jmenoval se Autoestima flamenca. Byl to seminář přes AKP (asociace klinických psychologů) a sice sloužil výhradně pro psychology, či psychiatry, ale moje maminka (také psycholožka) mě vzala pod svá křídla :). Vedl ho sympatický, milý Španěl Carlos Sepúlveda, kterému bylo asi okolo šedesáti, každopádně byl to energetický, štíhlý, charismatický a temperamentní pán - vůbec byste to do něj neřekli. Vymyslel metodu terapie pomocí flamenca a musím uznat, že neskutečně účinnou. Záměr byl především pro traumatizované, postižené, či jinak psychicky nemocné jedince, ale i my jsme si to mohli vyzkoušet. Nebo bych spíš měla říct "mohly", jelikož jsme tam byly samé ženy. Zpočátku jsme zkoušeli (i s Carlosem) různé aktivity, hry a i samotnou terapii. Ani jsem nečekala, jak budu po deseti hodinách vyřízená - překvapivě ne fyzicky, ale emocionálně. Druhá polovina semináře byla spíše teoretická, jelikož jsme rozebírali psychoterapeutickou složku a v podstatě celý proces + kazuistiky - no krása! Mezitím byl ovšem oběd a já měla možnost si s Carlosem popovídat i trochu soukromě. Povídali jsme si o tanci, Česku, Seville, jeho osobním životě, mých studiích a spoustě dalších věcí. Hodně se divil, že se učím španělsky jenom čtyři roky, ale ten pocit, když vám rodilý Španěl řekne, že mluvíte dobře .. málem se m nahrnuly slzy do očí. Po skončení jsem dostala i krásný certifikát a já jen doufám, že se mi to k přijímačkám bude hodit :). No prostě bezkonkurenční den! :)))

Opuštěné nádraží
V pátek jsem se už bohužel musela vydat do školy. Po ní jsem, ale absolvovala nezapomenutelnou výpravu se svým kamarádem. Přestěhoval se sem z Vysočiny kvůli studiu, a sice už tu studuje druhým rokem, ale poznali jsme se teprve v prosinci, a tak jsem jeho osobní průvodce Brnem. Provedla jsem ho po památkách, parcích i obyčejných ulicích, ale společně jsme se dohodli, že prošmejdíme ty největší pikantnosti. Nevěřili byste, kolik v Brně existuje opuštěných míst. Vyrazili jsme kousek za Hlavní nádraží - na staré opuštěné nádraží, kde nikde nespatříte ani nohu. Když jsme se "prosekali" lesem, spatřili jsme před sebou čtyři dlouhé koleje, hromadu starých zrezivělých vagónů, ve kterých se válely peřiny, krabice a hračky. Prošli jsme snad každý vagón, vloupali jsme se do dvou rozbořených budov, které asi před několika lety sloužily jako čekárny, nebo umývárny. Vyšplhali jsme se i na střechy samotných vagónů. Jelikož zákon nesnese žádné vloupání (ať už do opuštěné staré budovy), nějaký dobrák na nás zavolal strážníky policie ČR. Schovali jsme se jim v jiné budově a naštěstí jsme vyvázli bez potíží. Ruce jsme měli špinavé od rzi, ale bylo to nezapomenutelné - musíme se tam ještě někdy vrátit.

Čůrající kuna
Dneska jsem s rodiči, přítelem a dědečkem vyrazila na chatu. Je asi padesát kilometrů od Brna, na Vysočině. Jelikož dělám na maminčiny narozeniny prezentační video, dřu se s ním každou volnou chvilku (a tudíž i chvíli na chatě). Přítel musel udělat na svém notebooku do práce také několik povinností, a tak jsme se spokojeně uvelebili na balkóně se dvěma počítači a tvořili jsme každý, co jsme potřebovali. Povídali jsme si, vztekali se u pomalého připojení, slézaly nám vlasy z věčných chyb, které nám to házelo, ale tvořili jsme a tvořili. V jedné chvíli přítel zavřeštěl jak malá holka. Polil ho tenký proud ze střechy a šíleně se lekl. Už dlouho bojujeme s kunou Mílou (jak jsem ji s oblibou pojmenovala). Zjevně se nám chtěla pomstít, a tak se vyčůrala na půdě. Bohužel zrovna do místa, kde byl "suk" ve dřevě a čirou náhodou se ten suk vyjímal nad přítelovou hlavou. No měli jste to vidět, zaručená zábava!
Pokud jste dočetli až sem, máte u mě piškotík (napište si o něj do komentářů ;) :D). Doufám, že si teď také užíváte, a jestli ne, držím vám pěsti, rozhodně se to zlepší! ;)

Mějte se krásně!

Vaše CONEJA ;))

Tančili jste někdy flamenco?

Chodíváte rádi na opuštěná místa?

Zažili jste podobou příhodu v "boji" se zvířaty?


Otrok 3

21. april 2015 at 7:11 | Coneja |  Otrok
S dvoudenním mzpožděním, ale máte ho tady! :) Třetí díl otroka, užijte si ho! :)

Mezi dvěma dveřmi

15. april 2015 at 0:12 | Coneja |  Názory
zdroj - upraveno
Zdravíčko, milí conajáci ;))
Tento názorový článek se možná bude trochu lišit, ale snad vás pobaví :)...

Znáte ten pocit, když nebydlíte na jednom místě? Někteří možná zažili střídavou péči, stěhovaní, nebo příliš starostlivou babičku. Nicméně spolubydlení s přítelem, to je pravá zábava! Pojďme si popsat výhody a nevýhody bydlení na dvou místech zároveň ;)

Máte všechno dvakrát

Kartáček na zuby, ručníky, hřebínek i šampon. Pokud náhodou jeden ztratíte, stačí si zajet do vedlejšího bytu a problém je vyřešen, takže ušetříte! A hlavně - jídlo! Není nad to vyjíst ledničku vašim rodičům a pak se spokojeně přesunou do druhého bytu a udělat to samé ;))

Všechno ztrácíte

Jestli je pro vás problém udržet pořádek a systém v jednom jediném pokoji, na dvou místech je to problém na druhou. Sedíte v autobuse a přemýšlíte, jestli jste si tu knížku nechali doma ... nebo doma. Na druhou stranu, obvolávat svoje nejbližší je ohromná zábava.

Můžete si vybírat

Máma udělala bábovku, bez rozmyšlení se vrháte domů a do náruče svých milovaných rodičů a hlavně do bytu provoněným láskou (a taky tou bábovkou). Problém ovšem nastává, když vám vaše druhá polovička tvoří romantickou večeři a masážní olej už čeká na stolku .. hups.

Studium? Spánek? Ha .. ha .. ha

Pokud je učení vaším denním chlebem, nečekejte, že budete mít prostor proto ho zrealizovat. Rodiče si budou užívat vaši přítomnost a nutit vás až do noci sedět a povídat si. Ačkoliv já osobně tyhle večery miluju, spánek mám ráda taky .. Nicméně ne tolik jak svoje rodiče ;). U přítele se taky dvakrát nevyspíte, aspoň ne v pravém slova smyslu (muhehe), a tak druhá ranní je vaším běžným spánkovým harmonogramem v obou prostorách.

Hádky se řeší samy

Jestli vás jedna skupina z vašich spolubydlících naštve nebo rozčílí, teď už ví, že můžete prásknout dveřmi - máte kam jít. Navíc pokud se vaše hádka odehrává ve tři ráno (a není natolik srdcervoucí, že vám ten čas ještě nepřipomněli sousedi), vaši drazí vás seriózně budou chtít zastavit - a v klidu se řeší všechno líp.

Jste svobodní

Těžko říct, jestli je tohle výhoda, či nevýhoda, ale obě dvě strany vás vnímají, jako nezávislé. Sami si rozhodujete o tom, kde hlavu složit a vztahy na obou stranách se upevní vzájemnou důvěrou. Každopádně se vám může stát, že obě strany odjedou pryč a vy zůstanete najednou úplně osamělí :D .. Taky se ale na sebe mnohem víc těšíte - jak s rodiči, tak s partnerem :) .. Já si rozhodně nemůžu stěžovat! :)

Bydlení zdar!


Vaše CONEJA ;)

S kým bydlíte Vy?

Stěhovali jste se někdy?

Podělte se do komentářů ! :)


Mučení povoleno..

11. april 2015 at 21:57 | Coneja |  Téma týdne
Děti. To je podtéma, kterému bych toto téma chtěla věnovat. Respektive pohledu společnosti na ty, kteří je nechtějí.

Je mi 18 let, tudíž už sama dítětem nejsem, ale nejsem ani natolik vyspělá, abych si sama nějaké pořizovala, nicméně nikdy v životě jsem děti neměla ráda. Dokonce, i když mi rodiče koupili panenku (tuším, že BabyBorn), vadilo mi si s ní hrát. Z nějakého důvodu prostě děti nemám ráda, příčí se mi a je mi nepříjemné být v jejich přítomnosti.

Na druhou stranu - lidé, co děti mají, mi nevadí - naopak. Podporuji je v tom především proto, abychom jako lidstvo nevymřeli a do určité míry mají i můj obdiv.

A teď konečně ta otázka. Proč společnost nenávidí dobrovolně bezdětné?

Dělat odboje, vzpoury a podobné věci proti dětem je nesmysl, rozhodně. Nicméně proč, když lidé, kteří děti nechtějí, nijak neútočí na rodiče, matky, otce, ale je naprosto v pořádku poslouchat útoky od rodičů, matek, otců na samotné bezdětné?

Jsem takzvaný Fence Sitter - člověk, který spíše táhne k tomu děti v budoucnu nemít, ale není o tom ještě pevně rozhodnut (tak nějak věřím, že se můj postoj časem změní, hlavně kvůli mámě). Mockrát už jsem se setkala s opovržením, odsouzením a nepochopením ze strany lidí, že jsem "kariéristka", "bezcitná", nebo dokonce, že "nejsem pravou ženou, když nechci být matkou". Opravdu? Vážně? Pokud vím, dítě je obrovský závazek, a ač je ráda nemám, nikdy bych si nepřála, aby děti trpěly. Proto přece, když se necítím na to, že bych se o dítě uměla postarat, vychovat ho, nebo klidně i milovat, nepřivedu na svět nešťastného člověka, který od své matky nedostane to, co by každé dítě mělo. Nedávno jsem na jedné nejmenované stránce četla názor ženy, která vybízí k tomu, aby se ustanovil zákon, že každá žena do 35 let (zdravá a plodná) musí porodit aspoň jedno dítě, jinak skončí ve vězení. Obhajuje se tím, že by se usnadnilo rozhodování mezi kariérou a dítětem a vše by bylo naprosto běžné. A já se ptám. Nestaly by se pak neplodné či nemocné ženy utlačovanou menšinou? Už tak, jako dobrovolně bezdětné se často střetávají s bolestnými narážkami a nepochopením, načež do toho tahat politiku. Navíc nepochybuji o tom, že by značné množství novorozenců skončilo v babyboxech a co hůř - v popelnicích.

Nevybízím lidi k tomu, aby děti nenáviděli, neměli je, nebo jim ubližovali. Jde mi jen o jedno - pochopte nás už konečně. Ne každý touží po uzlíčku "radosti" a pro někoho je prostě dítě jenom přítěž. Tohle je pro nás velké mučení…

Téma týdne: Mučení povoleno

Otrok 2

9. april 2015 at 21:07 | Coneja |  Otrok

Zdravím :) .. Dneska sem přináším další díl Otroka. Tentokrát bude asi o něco delší, než obvykle komiksy bývají, ale chtěla jsem trochu rozproudit děj a rozvést myšlenky :) ... Snad se vám bude líbit! :)

10 typů řidičů v provozu

7. april 2015 at 23:55 | Coneja |  Názory
Zdravíčko, milí conejáci ;)),
Připravila jsem pro vás další názorový článek do série a tentokrát - 10 typů řidičů v provozu! Ačkoliv nikdo nejsme pánem silnic, občas se mezi námi objeví jedinci, ze kterých mi hrůzou stojí vlasy, nebo mě aspoň zaručeně pobaví. Ať jsi řidič, cyklista anebo chodec, pojď si se mnou připomenout, jaká úskalí na nás v provozu nemilosrdně číhají každý den.

Frajírek

Doba od vytištění právoplatného razítka na řidičák je pro tohoto člověka dlouhá asi jako jeho délka života na silnici. Hned jak dostal do ruky tu krásnou růžovou kartičku, stal se pirátem silnic. Tito lidé si většinou neuvědomují, že dodělat autoškolu neznamená fakt, že jste geniálním zkušeným řidičem. Mít auto pro ně znamená balení holek, machrování před kamarády a nekonečné omílání rodičům, že už jsou "ti nezávislí". Většinou bývají obětmi silnic, jelikož přece ta hudba hrála tak nahlas, že neslyšeli řítící se kamion ze zatáčky.
Vlastnosti: Blbci, vymyté mozky

Třicítka

V obci můžete jet padesát, ale to je na třicítky moc rychle. Vždyť nikde není napsána nějaká minimální rychlost ne? Typickým znakem třicítek jsou dlouhé kolony za jejich zády, vyhýbání se všem lokalitám s označenou minimální rychlostí a v "ideálním" případě ještě jízda v prostředku pruhu tak, abyste je nemohli předjet.
Vlastnosti: Pomalí, hlemýždi, želvy

Trollové

Tento typ řidičů bere jízdu obvykle docela s humorem. Bohužel tento smysl pro humor bývá obvykle docela nebezpečný. Pokud se ovšem nejedná o nebezpečí, zaručeně vás přinejmenším naštve. Poznávacími znaky jsou například - stání na zelené tak dlouho, dokud se neobjeví oranžová a vy musíte čekat znovu na zelenou, parkování přes dvě místa, opakované blikání, či záře v podobě dálkových světel jen tak, pro nic za nic, odbočování zásadně ze středu jízdního pruhu, stírání mokrého čelního skla těsně vedle jedoucího cyklisty, projíždění louží okolo chodců, vybržďování, nebo naopak lepení se na zadek nebo obyčejné troubení v absolutně irelevantních situacích.
Vlastnosti: Vysmátí, sebevrazi, masochisté, lidé, kteří rádi dostávají po hubě

Vzteklouni

Hned jak vztekloun sedne za volant, najde si sto padesát důvodů, proč se začít rozčilovat. Agresivně blikají, troubí při každé příležitosti a nervózně si poťukávají na čela za sebemenších nepříjemností. Ideální případ je, když na silnici uvidí autoškolu, nebo začátečníka a místo pokorného soucitu a vzpomínání na své staré začátky se začnou vztekat a pošlapávat po plynu.
Vlastnosti: Nerváci, opět lidé, kteří rádi dostávají po hubě

Sváteční

Když Miluna svolá na zabíjačku, zasednou za volant a pádí na dědinu. Jezdí třeba jen jednou do roka, a také to tak vypadá s jejich řízením. Desetkrát objedou kruhový objezd, na křižovatce prostojí půl hodinu, ale stopkám mávají při nejvyšších rychlostech. Můžete je potkat okolo Vánoc, Velikonoc nebo jiných významných událostí, kdy jdou své umění předvésti na silnici.
Vlastnosti: Nějak to půjde

Povolání: Syn, dceruška

Tatínek zaplatí benzín, maminka nové potahy a naše zlatíčko dostane pod stromeček nové Ferrari. Obvykle to bývají rozmazlení Spratci, nebo vydržovaní partneři či partnerky, kteří si udělali řidičák z donucení, aby nehanili jméno svého sponzora. Jelikož je jim dlouhodobě do hlavy vštěpováno, že ONI mají vždycky přednost, přednost zprava jim také nic neříká. Často se blíží k frajírkům (viz výše) anebo umělým paničkám líčící se ve zpětném zrcátku.
Vlastnosti: Rozmazlení, egoističtí

Veterán

Tento člověk má nařízeno tolik kilometrů, co vy pěšky za svůj život. Setkal se s nekonečným množstvím situací v provozu a jízdu ze srdce miluje. Nedělá chyby a vše je pro něj automatické. Policajti ho už ze zásady nestaví, mávají mu na počest a na benzínkách ho oslovují "maestro".
Vlastnosti: Profík, génius, mistr

Unicílový posera

Může jezdit klidně každý den, anebo jen dvakrát za půl roku, ale tato osoba má před sebou jenom jednu trasu. Odřídí ji naprosto dokonale, jelikož na cestě zná každou zatáčku, značku, odbočku nebo i šutr, do kterého poprvé narazil. Rád se spíše nechá vozit, jelikož se nepovažuje za dobrého řidiče a bojí se, ale když přijde někdo s myšlenkou na onen cíl, zasedne za volant, jako pán a užije si svých několik kilometrů slávy.
Vlastnosti: Jediná trasa, nízké sebevědomí

Šílenec

Baví ho jezdit v protisměru, dojíždět auta na centimetry, závodit s Pražáky a řezat zatáčky ve stovce. Rychlosti zásadně nedodržuje, pokuty zahazuje s úsměvem a na policejní stanici je jeho jméno vyryto nad otevírací dobou hrůzným písmem. Často způsobí nějakou ošklivou nehodu, ale tihle troubové většinou vždycky všechno přežijí.
Vlastnosti: Sebevrah, magor

Noob

A je to tu - vaše první jízda v autoškole. Desetkrát vám to chcípne, klepete se nad úsměvy klidně vyhlížejícího instruktora, nestíháte přeřazovat a dávat blinkry, zapomínáte si zapnout světla, nebo odjistit brzdu. Celou dobu si říkáte, že tohle se nikdy v životě nenaučíte, a když už se konečně začnete cítit sebevědomí, přijde něco, co vás vždycky zaručeně ujistí, že rozhodně nemáte být na co (prozatím ;)). Když na vás konečně komisař zamrká a dostane svoji vysněnou licenci, spokojeně si na kufr nalepíte nálepku s nápisem "začátečník" - a hrdě!!
Vlastnosti: Level 1, začátečník

Doufám, že vás článek pobavil, opět připomínám, že tím rohodně nechci nikoho urazit, jen chci, abyste se zasmáli :).. Sama mám řidičák necelého půl roku, ale gratuluji všem, kteří jste to dokázali! :))

Silnicím, zdar!

Vaše CONEJA ;))

Máte řidičák?

Pokud ne, chtěli byste?

V kolikati letech jste jej udělali / plánujete udělat ;) ?


SumaSumárum - Březen

4. april 2015 at 17:54 | Coneja |  Informace
Ahoj Conejáci ! :)
Je tu další SumaSumárum - tentokrát za měsíc březen! :)

Návštěvnost

Březen 2015
DenNávštěvy
1.23
2.47
3.31
4.33
5.22
6.23
7.40
8.42
9.22
10.21
11.410
12.250
13.29
14.38
15.42
16.38
17.33
18.35
19.17
20.26
21.36
22.42
23.16
24.29
25.28
26.33
27.29
28.33
29.37
30.19
31.32
Celkem za měsíc
1556
Celkem
4387

Děkuji Vám moc :)) .. Obzvláště 11. a 12. jssem byla na zadku :) .. Díky, díky moc.

Články

Nejkomentovanější články
1. 94 komentářů = Šest typů lidí v MHD
2. 77 komentářů = Zeptej se :)
3. 35 komentářů = Necudný průzkum !
4. 32 komentářů = Svět pod lištou

Opravdu jste mě dojali, zpětná vazba je neuvěřitelná :)) !

Počet zveřejněných článků za měsíc = 14

Počet povídek
Jednorázových = 1
Na pokračování = 1
Celkem: 2

Ankety

1. 245 hlasů = Svým úsměvem si rozveselil(a) .. Hlasovat můžete zde
2. 23 hlasů = Stojíte o další díly Caitlyn? .. Hlasování ukončeno
Který majitel Rexe se vám líbí nejvíc? .. Hlasovat můžete zde
3. 22 hlasů = Jaký je vás oblíbený alkoholický nápoj? .. Hlasovat můžete zde
4. 21 hlasů = Chtěli byste na blogu novou sérii článků - zážitky z Brněnské mafie? .. Hlasování ukončeno

Ostatní úspěchy

1. Povídka Caitlyn byla kompletně dopsána! :)
2. Článek 6 typů lidí v MHD byl zveřejněn na hlavní stránce blogu.cz !! Kuk sem :)
3. Článek Mortui vivos docent byl vybrán komisí autorů z blogu tématu týdne a uveřejněn na jeho hlavní straně!

Jsem opravdu potěšena. Obzvláště výběrem článku na hlavní stránku. Nečekala jsem, že by se tak veliký úspěch mohl dostavit již po 3 měsících aktivity na blogu :). Díky moc za vaše komentáře, za vaše hlasy, za reakce a čtení mých povídek, za obrovskou podporu, kterou mi dáváte, moje milovaní conejáci...

Děkuji vám všem!!

Vaše CONEJA ;))

Otrok 1

1. april 2015 at 18:49 | Coneja |  Otrok
Zdravíčko milí conejáci ;)), jelikož je dneska Apríl, i já jsem vás maličko napálila :P. Psala jsem, že první díl nové povídky vyjde až 07. dubna .. Nicméně! První díl je tady a já doufám, že se vám bude líbit :). Užijte si ho! A krásný Apríl!

Otrok

1. april 2015 at 18:49 | Coneja |  Otrok
Název: Otrok
Stav: Dopsaný
Anotace: Příběh otroka Claudia. Němý hoch, který je odkoupen bohatým pánem, jaký bude jeho život?
Díly: