close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

December 2015

CONEJA SLAVÍ PRVNÍ NAROZENINY :)

23. december 2015 at 19:33 | Coneja |  Nesmysly
Drazí a milí conejáci!! :))
Minulý rok přesně v tento den jsem seděla na přesně tomto místě (ve svojí posteli :)) a osudně jsem klikla na tu oranžovou zářící ikonku založit blog. Musím sama říct, že to byl jeden z nejlepších dnů v mém životě, protože nyní jste tu pro mě už CELÝ JEDEN ROK! :)

Když jsem si blog založila, zveřejnila jsem samzřejmě svůj první článek - byl to jenom "obyčejný" rozcestník mojí první povídky Caitlyn, co se na blogu objevila. Původně měl blog sloužit jenom jako odkladiště mých povídek. Sama jsem totiž moc velký srab na to, abych oslovila nějaké nakladatelství a mrzelo by mě, kdyby všechny mé povídky skončily v šuplíku.
Nicméně... když jsem zveřejnila i článek, který se netýkal povídek, začala jsem přemýšlet. Vydrží můj blog dlouho? Najde si své pravidelné čtenáře? Budou přijímat moje názory a tvorbu? Rozklikla jsem obyčejný notepad a řekla jsem si, že si napíšu nějaké "cíle", kterých bych chtěla za rok dosáhnout. No, pojďme se podívat na výsledky ;).

MÍT ASPOŇ 10 000 NÁVŠTĚV DOHROMADY
Myslím si, že tady si můžu hrdě udělat fajfku :). Byl to takový můj sen, ale nečekala jsem, že se to do roka naplní. K dnešnímu dnu se zde objevilo 13680 návštěvníků! Pro mě je to neuvěřitelné číslo a nezbývá mi nic víc, než vám za tento úspěch vřele poděkovat :).

MÍT ŠIROKOU ZPĚTNOU VAZBU
Asi jsem tím tehdy myslela obsáhlou :D. Splněno? Tato otázka je velmi zapeklitá. Když jsem tento bod kdysi zapsala do zápisníku, představovala jsem si tak 50 komentářů u většiny článků (jsem to ale naivka :D O:)). Nicméně nemohu popřít, že byste se o mé články nezajímaly, tudíž těžko říct, jak moc bylo tohoto cíle dosaženo. Každopádně jsem ráda za každý názor a za každičkou reakci, která se mi vrátí ! :))

PSÁT KAŽDÝ TÝDEN TÉMA TÝDNE
No ... :D Asi jsem si tehdy nedokázala představit, jak moc je to časově náročné. Ze začátku se mi to relativně dařilo, ale když se na to zpětně dívám, byla by hloupost psát něco k tématu, ke kterému třeba ani nemám co říct :)). Sice se tedy tento cíl nesplnil, ale i tak mě to vůbec netrápí ;).

DOPSAT KOMIKS CAITLYN
Ach ano, komiks Caitlyn! Nikdy v životě jsem snad nic nedopsala do konce. Když tedy nepočítám slohovku ve škole :D. Vždycky mě něco napadlo a já jsem nebyla schopna dotáhnout onu myšlenku úplně. Pokud máte taky takový problém, doporučuji si příběh pečlivě promyslet dopředu. Opravdu to zabírá :). Hrdě tedy oznamuji "Ano, tento komiks už jsem dávno dopsala :))"

NAPSAT DALŠÍ VÍCEÍLNOU POVÍDKU
Právě probíhá ;)). Jak víte, na blogu se rozběhla povídka Otrok a Svodidla. Obojí mám v plánku dokončit, tudíž brzy budu moct prohlásit tento bod za splněný :).

PSÁT ASPOŇ 3 NÁROZOVÉ ČLÁNKY ZA MĚSÍC
A kdy bych to tak proboho měla stihnout? :D Opravdu přátelé, měli bychom si klást menší cíle, které jsme schopni zvládat. Tehdy jsem ještě trávila na blogu každý den, tudíž se tato představa zdála reálná. Ale upřímně, nezahltilo by vás tolik článků najednou? :)

MÍT U VŠECH ANKET ALESPOŇ 50 HLASŮ
Když nepočítám ankety, které jsem už uzavřele zbývá tu jen jedna jediná, u kterých je počet hlasů "pouhých" 37. Je to anketa - Který majitel komisaře Rexe se vám líbí nejvíce?" Nicméně i přesto jsem spokojená, jelikož mít u zbylých 7 anket přes 50 hlasů je pro mě opravdu úspěch :)

Dostat se aspoň jednou na hlavní stránku Blog.cz
Tak na tento bod jsem asi úplně nejpyšnější. Napsala jsem ho jako poslední, protože jsem mu věřila nejméně. Ale ono ne :)). Na hlavní stránce jsem se objevila celkem čtyřikrát a musím uznat, že mě to samotnou hodně překvapilo. Samozřejmě o tuto pozici usiluji dál, ale jsem šťastná, velice šťastná, že se mi díky vám (a taky Standovi) tuto výzvu překonala :).

A ještě na závěr...

Představuji vám naši kouzelnou maskotku Neco. Jak jsem zmínila, oslavila společně s tímto blogem první rok a jako roztomilé maké králičí batole dostala dudlík a teploučké dupačky

Proč Neco? Proč králík?
Je to přesmyčka z mojí přezdívky CONEJA, přičemž JA jsem přeci já ;)).
Králičí holčičkou se stala proto, že CONEJA znaměná španělsky králík. A v jednom tagu už jsem vysvětlovala, jak vlastně tato "nehoda" vznikla ;).

Děkuji vám moc za obrovskou podporu a za krásné souznění během roku 2015. Na blog budu samozřejmě přispívat dál a ze srdce doufám, že tu 23.12. 2016 budu moct zase Neco nadělit něco kouzelného ;).


Svodidla - 11. díl

21. december 2015 at 20:03 | Coneja |  Svodidla

Zdravíčko, milí conejáci ;)),
jak jsem slíbila, další díl Svodidel je na světě :)) . Doufám, že si ho užijete!

Vánoční TAG

19. december 2015 at 7:50 | Coneja |  Nesmysly

Zdravíčko, moji nejdražší conejáci! :))
Zas po (ehm, delší) době se tu s vámi vítám! Přichází ten čas, kdy vás bílé vločky šimrají na nose, bezdomovci se usmívají, nákupáky praskají ve škvech a maloobchodnící na trzích se vás snaží oškubat o poslední drobné. No krása :). Popravdě jsem si vánoční atmosféry letos moc neužila. Jediný můj čas venku je cesta do školy a zpátky, ale doufám, že se máte o něco lépe. Pojďme si zpříjemnit tento předvánoční čas zase jedním tagem ;)).

1) Jaký je tvůj oblíbený vánoční film?
Asi všichni z nás znají Vánoční koledu, Lásku nebeskou nebo Popelku. Můj nejoblíbenější film není moc známý svým názvem, ale určitě jste zaregistrovali písničku Cesta od Kryštofa a Tomáše Kluse. Film se jmenuje Křídla Vánoc. Je to taková pohádka pro dospělé o andělech. Líbí se mi zpracování a hlavně myšlenka. Jelikož celý film pojednává o jakési naději a pravém kouzlu Vánoc. Takže pokud jste ještě neviděli, opravdu vřele doporučuji! :)

2) Měl(a) jsi někdy bílé Vánoce
Ano! Rozhodně :). Bohužel už je to nějaký ten pátek. Bydlím v Brně, což je taková menší nížinka, takže ze zimy si toho moc neužijeme. Pamatuji si, jak jsem jako malá vždycky chtěla postavit obřího sněhuláka, ale to se mi povedlo asi až ve třetí třídě s kamarádkou, protože mámu vždycky tolik zábly ruce, že jsme uplácaly nějakého prcka po kotníky. Taky vtipná historka se sněhem (nebo spíš s jeho absencí) byla, když jsem příteli k Vánocům chtěla nafotit tematický kalendář. S kamarádkou jsme čekaly na sníh už od října, abychom mohli nafotit leden. No, nasněžilo jeden jediný den za celou zimu a kamarádka zrovna nebyla v Brně. Nakonec jsem musela použít fotky z minulých let, ale byla to psina ;).
Jinak mi sníh strašně chybí. Eskymáci teď musí mít dvacet výrazů pro nic :(.


Svodidla - 10. díl

3. december 2015 at 12:53 | Coneja |  Svodidla

Zdravíčko, milí conejáci :)),
Další díl Svodidel je tu a tentokrát váš potěším, jelikož je o něco delší než obvykle :)). Zaprvé je to z toho důvodu, že tento díl je již jubilejním desátým a zadruhé si nejsem úplně jistá, jak budu zvládat a stíhat přispívat během Vánoc (to víte, ta maturita a přijímačky fakt nejsou sranda -_-), ale slibuji vám, že do 24. se určitě další díl objeví :)... Zbytek si můžete přečíst v menu. A teď konec kecání a užijte si díl! :))