close
Vážení uživatelé,
16. 8. 2020 budou služby Blog.cz a Galerie.cz ukončeny.
Děkujeme vám za společně strávené roky!
Zjistit více

March 2016

Brokovnicí přímo do lebky

28. march 2016 at 8:48 | Coneja |  Trudný život malého Fňuka

Zdravíčko, milí conejáci..
"Wow, ona ještě žije?"
"Páni, březen. I můj mrtvej děda by toho napsal víc než ty."
No ano, máte pravdu. Chtěla jsem toho napsat tak strašně moc, až jsem jako vždycky nenapsala vůbec nic. Chtěla jsem psát o Valentýnu, o mém výletě se spolužačkou na hory, o stopování, o přístupu, přihodit nová Svodidla, která mám předepsaná dopředu nebo sem nahodit nějaký ten veselý názorový článek (pár jich už v hlavě taky mám). Nicméně a bohužel, čas mě zabíjí stejně tak rychle, jako panáčka na obrázku nad článkem. A mnohdy ono "sbohem světě" ani nestihnu vyslovit.

Maturitu udělá každej blbec
Jó, jasný. Malá prosbička - jestli tu maturitu udělám a vypustím někdy z úst takovou větu - odstřelte mě na místě. A nejlíp mě ještě týden mučte. Pořádně. Ať to bolí.
Nikdo mi nebude tvrdit, že každý, kdo dělal maturitu, musel vědět, co je to katachréze a litotéz, že ho někdo vyzýval v angličtině, aby popsal výrobu elektřiny, že v dalším cizím jazyce mu vyučující tvrdil, jak je jeho práce naprosto brilantní, ale ve finále mu dá stejně za 5, "protože tam není všechno", a že "já vás připravím až v druhém pololetí" se zvrhne na "já už druhé pololetí vůbec nepřijdu".
ALE POHODA, MATURITU PŘECE UDĚLÁ KAŽDEJ BLBEC! :)))))))

Ne, dneska asi prostě nebudu pozitivní...
Před nějakou dobou jsem se podívala na stránky několika univerzit a jejich požadavků na přijímací řízení.
No tleskám.
Docela mě udivuje, že se jim seznam doporučené literatury vešel na stránku. A kdybych to tiskla, vsadím se, že bych musela použít nejmíň toaleťák. Jednoduše řečeno - nestíhám, nestačím, docházejí mi síly a už mi z toho začíná slušně hrabat. Padesát z osmi seti. ŠANCE JAKO BLÁZEN! :)))

Proto nevyšly žádné články.

Ale konec fňukání. Raději bych vám teď řekla něco, aniž bych u toho vztekle mlátila do klávesnice. Budu si muset dát pauzu. Pravděpodobně tak do půlky června, až skončí celé to divadlo s maturitou a s přijímačkami. Doufám, že to chápete, nezanevřete na mě a rituálně nespálíte moji podobiznu ve woodoo.
Budu na vás myslet, myslete na mě taky.


Vaše CONEJA